PINTEREST’E GÖRE 2017 TRENDLERİ

Pinterest’i çoğumuz çok seviyoruz değil mi, özellikle biz kadınlar. <3 Birçok orijinal fikre Pinterest’ten ulaşabiliyoruz. Makyajlar, DIY çalışmalar, etkileyici manzara fotoğrafları ve portreler, dövmeler, ev dekorasyonu,elbise kombinleri… Kısacası ne ararsak Pinterest’te var! Pinterest bu alandaki kitlesi ve içeriğiyle trendler hakkında birçok bilgi veriyor aslında. Gelin Pinterest’e göre 2017 trendleri nelermiş, göz atalım.

 1. İspanyol kollar
  Geçen sene hepimiz omzumuzdan düşen kıyafetler giydik. Bu sene omuzları kapatıyor İspanyol kola çeviriyoruz! Bu sene bol bol göreceğimiz bu stil, oldukça şık. Kollarınızı yemeklerinize daldırmamaya alıştığınız sürece sıkıntı yok! 🙂

  İspanyol kollar
 2. Pinler, yamalar,rozetler, stickerlar
  Kıyafetlerin tarzımızı tamamlayacak rozetlerle, stickerlarla birleşmesi de 2017’de bizimle. Kendinize özgü eklemeler yapabilir, stilinizi konuşturabilirsiniz.

  Trend alarmı yamalar ve rozetler için çalıyor!
 3. Nude Ceketler
  Tüm zamanların vazgeçilmez rengi siyah, bu sene tahtını nude renklere bıraktı. ‘Tamamen çıplak’ görünümlü nude tonlarla yapılan kombinler 2017 trendleri arasında.

  Nude Kombinler
 4. Sebze-Meyve Cipsleri
  Pinterest’e göre sağlıklı atıştırmalık aramaları %200 artmış. Bu yüzde içinde ben de varım. : ) Elma cipsi ve kabak cipsi temiz beslenmeyi sağlayan popüler atıştırmalıklardan.

  Sağlıklı atıştırmalıklar için sebze ve meyve cipsleri
 5. Kase Yemekleri
  Bir kasenin içine sebze, tahıl, sos, baharat, yemiş vb. damak zevkinize göre seçtiğiniz malzemeleri doldurup kolayca hazırladığınız yemekler, hem sağlıklı oluşları hem de kolay hazırlanışlarıyla bu sene sofralarda olacak.

  Bi’ kase yeter. 🙂
 6. Ahtapot
  Bizim damak tadımıza ne kadar uyar bilinmez ama anlaşılan dünya ahtapotu çok seviyor!
 7. Sarkan-tırmanan bitkiler
  Evinizin bir köşesinde, aşağıya ya da yukarıya uzayan bir çiçek tüm havanızı değiştirebilir. Bahçeye çıkamıyorsanız, bahçeyi evinize taşıyın çünkü 2017’de birçok kişi böyle yapacak! 🙂
 8. Mavi
  Mavi huydur bizde. Açık renkli zeminleri mavinin her tonuyla kombinlemek bana kalırsa zamansız, Pinterest’ e göre ise 2017 trendi.
 9. ‘Kendin Yap’ hareketi
  IKEA eşyalarını çok sevsek de, artık eskiyen eşyaları değerlendirip yeni ürünler elde etmeyi daha çok seviyoruz. Hem el emeği göz nuru, hem daha ekonomik biraz yeteneğimiz de varsa güpgüzel ürünler elde ediyoruz.

  Do it yourself babe!

   

kaynak

 

 

 

CEVAP VER

eight + four =